محل تبلیغات شما
الان که دارم این درد دل را می نویسم فقط با این هدف می نویسم که در آینده لحظه به لحظه به نعمت های خوب خدا فکر کنم.الان ۱۵ ماه مبارک رمضان است حدود ۸۰ روز است که بیماری کورونا به کشور ما آمده.نزدیک ۵ ماه است نتوانسته ام به دیدار پدر و مادرم بروم اما باز خدایا شکرت.چون این روزها باعث شده که بیشتر یاد تو بیفتیم.این روزها باعث شد بیشتر به نعمت های بی نهایت تو فکر کنیم،این روزها باعث شد بیشتر به قدرت تو پی ببریم،این روزها باعث شد کمتر گناه بکنیم و دل کسی را بشکنیم،این روزها باعث شد بیشتر فکر انسانها باشیم،هر چند هستند کسانی که در این روزها هم دنبال سود بیشتر هستند ،هستند کسانی که ماسک و دستکش را انبار می کنند،هستند کسانی که گران‌فروشی می کنند،هستند کسانی که به فکر سالمندان و انسانهای پیر نیستند ،اما در مقابل هم هستند کسانی که با جانشان در راه تو جهاد می کنند،هستند کسانی که عاشق تو هستند ،خدایا خیلی دوست دارم تا می توانم انسان مفیدی برای تو و مردم مومن باشم ،دوست دارم اینقدر کارهای خوب انجام دهم تا آنکه روزی که به ملاقاتت می آیم شرمنده ات نباشم،دوست دارم اینقدر به تو نزدیک شوم تا هیچ دلتنگی جز دلتنگی تو در وجودم نباشد.دوست دارم اینقدر غرق وجودت شوم که هر لحظه ،هر دقیقه و هر ثانیه ام برای جلب رضای تو باشد.دوستدار تو جواد

۱۵ ماه رمضان ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۹.درد دلی با خدا

راهکارهای زندگی موفق در قرآن کریم

راهکارهای زندگی موفق در جز بیست و هشتم

تو ,کسانی ,روزها ,باعث ,فکر ,لحظه ,کسانی که ,روزها باعث ,باعث شد ,شد بیشتر ,دارم اینقدر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گفتگویی با خویشتن فیلم مدرسه عشق حافظه، رمزگذاری اطلاعات معرفی سایت های کسب درامد Antonio's info نوین آذرخش اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی وبلاگ تخصصی كلاس ششم